Jak wybrać słuchawki do pracy?

Jak wybrać słuchawki do pracy?

Nie ma znaczenia, czy pracujesz z domu, czy z biura, dobre słuchawki przydadzą się podczas wideokonferencji. Ważne, by były poręczne, komfortowe i lekkie, a także gwarantowały wysoką jakość dźwięku oraz izolowały odgłosy z zewnątrz. Największą popularnością cieszą się teraz bezprzewodowe słuchawki do pracy. Poniżej kilka porad oraz modeli Skullcandy.

Jakie słuchawki do pracy będą dobre?

Odpowiednie słuchawki do pracy możesz kupić w różnej cenie, dlatego najpierw określ swoje potrzeby i oczekiwania oraz ustal budżet. Powinny zapewniać świetnej jakości dźwięk, ale też wygodę. Muszą być lekkie, gdyż często służą przez niemal cały dzień w pracy. Zyskujesz dzięki nim możliwość odejścia od biurka i pełną swobodę ruchów. Dla wielu użytkowników bardzo ważną funkcją jest także aktywna redukcja szumów.

Słuchawki do pracy Skullcandy – polecane modele

W naszym zestawieniu uwzględniliśmy słuchawki bezprzewodowe, gdyż są zdecydowanie chętniej kupowane i wypierają słuchawki przewodowe douszne czy nauszne. Poniżej prezentujemy 3 wybrane modele.

Słuchawki Skullcandy Crusher Evo

Skullcandy Crusher Evo spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Sprawdzą się m.in. podczas pracy, ale są też doskonałym wyborem do słuchania muzyki czy grania. Dzięki Personal Sound z aplikacją Skullcandy każdy może samodzielnie spersonalizować wybrane ustawienia zgodnie z własnymi preferencjami. Szybko zrobisz test swojego słuchu i utworzysz własny profil użytkownika.

Skullcandy Crusher Evo zapewniają do 40 godzin pracy na jednym ładowaniu. Funkcja Rapid Charge daje już po 10 minutach dodatkowe 4 godziny pracy. Mają też opcję kontroli rozmów i głośności, regulowany bas sensoryczny, lokalizator Tile™ oraz składaną konstrukcję.

Słuchawki Skullcandy Dime

Bardzo uniwersalny model, który sprawdzi się w pracy, ale też na co dzień. Zapewniają swobodę bez przewodów, profesjonalnie dostrojony dźwięk, izoluję od szumów czy mikrofon w każdej słuchawce. Oferują do 12 godzin łącznej pracy. To bardzo dobra propozycja w tym segmencie cenowym, a jakością dźwięku pozytywnie zaskoczą każdego użytkownika.

Słuchawki Skullcandy Indy ANC

Drugi model to również słuchawki oparte na łączności bezprzewodowej dzięki modułowi Bluetooth. Jest to najwyższy model słuchawek True Wireless marki. Mają najnowsze rozwiązania technologiczne

Gwarantują pracę do 32 godzin na jednym ładowaniu. Można również naładować etui bezprzewodowo i zyskać dwie godziny słuchania muzyki w zaledwie 10 minut. Posiadają opcję aktywnej redukcji szumów, ich zaletą jest także odporność na pot i wilgoć. Dzięki nim odgłosy wokół czy hałas za oknem nie będą przeszkadzać podczas rozmów.