Kultura w sieci

Kultura w sieci

Kultura w sieci jest problemem złożonym, uczą młode pokolenie że, trzeba zachować kulturę w sieci. Wszystko pięknie ale to… nic nie daje, przeglądając ostatnio stron z komiksami czy portale społecznościowe można trafić na tak zwany „hejt” występuje on od pospolitego obrażania do dyskryminacji. Przykładowo czytając/oglądając średnio ciekawy komiks chłopiec wulgarnie kazał usunąć rysunki z powodu…bo tak, bo mu się nie podoba(inni użytkownicy się nie liczą).

Jak na razie nikt na to nie odpowiedział, ludzie albo go poprą-co niestety jest możliwe-lub to zignorują a to młodego człowieka zniechęci do dalszej twórczości chociaż później to może być artysta przewijający się na ustach wszystkich a, wszystko może zaprzepaścić jeden komentarz, który mógł zostać napisany z zazdrości bo osoba która to napisała… może nie umie tak rysować. Łatwo takim ludziom niszczyć czyjeś może marzenia jest lekka przesada ale kto wie co pomyśli twórca.

Sam się z tym spotkałem i wiem jak to zniechęca, ale nie warto się poddawać dziś pisze artykuły do gazety bo się nie poddałem więc, tu moje ostrzeżenie tej artykuł nie jest uwagą on jest raczej przemyśleniem na dany temat ale zwraca uwagę na ten palący problem, brak wychowania nowego pokolenia sam ostatnio kogoś poprawiałem napisał z błędem słowo „fajne” napisał „fejne” (to nie było celowe bo, pytałem), inna osoba nie biorąca udziału w dyskusji wtrąciła się i zaczęła mnie obrażać i grozić pobiciem bo zwróciłem uwagę osobie której… on nie zna (Tak wynikło z kłótni).Po groźbach z jego strony i moich argumentach on używał wulgaryzmów ja tylko wskazałem błąd jak nadal on nie odpuścił i dalej pokazuje brak wychowania a najlepsze że poszło o komentarz e-papierosa „Gangu Albani” czym dwunastolatek nie powinien się interesować tak przynajmniej mi się wydaje ale patrząc na to co się dzieje nic mnie nie zdziwi.

Zatem apeluje do rodziców/opiekunów/nauczycieli by pomagali lub ci pierwsi i drudzy wychowywali to może pomóc, lepiej wychować niż później się wstydzić chyba że, otrzymało się takie samo wychowanie lub jego brak może zniszczyć dziecku przyszłość, bo kto przyjmie cham i prostaka co nie umie napisać poprawnie słowa.

One thought on “Kultura w sieci

Dodaj komentarz